Rızık Açma Büyüsü

Rızık Açma Büyüsü

rızık açma büyüsü

Rızık büyüsü ya da rızık  açma duası  beklenmedik yerlerden rızık elde etmek adına yapılacak olan bir duadır. Rızık insanların dünyada yaşamlarını sürdürmesi için hayati anlamda önem taşır. Rızık olmadan hiçbir varlık hayatını sürdüremez. Allah bazı kişileri maddi anlamda rızıklandırırken bazı kişileri de manevi anlamda rızıklandırmaktadır. İsteyin vereyim diyen rabbimizden istemek ve doğru şekilde istemek gerekir. Rızık duası, rızık açma büyüsü evinizde maddi anlamda genişleme sağlar. Yalnız bu işlemlerin doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Yapılacak olan rızık açma büyüsü ve rızık açma duası kalpten en güzel dilekler ile yapılmalıdır. Aksi takdirde tutmaz. Bazı kötü niyetli kişilerde insanların işlerinin ters gitmesi, kısmeti kapatmak ve düzenin bozulması için rızık kapama büyüsü yapmaktadır. Rızık kapatma büyüsü uygulamasına maruz kalan kişilerin tüm işleri ters gitmeye başlar. Bağlama işlemi yapılan kişideki sorun rızık açma duası ile bozulur. Rızık duası ya da büyüsü kapsamından aşağıda bulunan dua sabah namazının farzının kılmasından sonra yapılır. Namaz bittikten hemen sonra 2 rekât sünnet namazı kılınmalıdır. Ardından 100 defa;

“ La ilahe illallahülMelikülHakkülMübiyn! MuhammedünResulullahiSadikülVa-dül Emin!” dua edilmelidir. Bu dua sayesinden tüm ihtiyaçlar ve gerekli olan zaruretlerden kurtulmak mümkündür.

Duanın kesinlikle iyi niyet çerçevesinden ve inanarak yapılması çok önemlidir. Aksi takdirde kabul görmez. Bu dua sayesinde rızık bağlama yapmak isteyen kişilerinde önüne geçilmiş olunur.

Özellikle ceylan derisi üzerine yazılan bazı çizim ve ritüeller ile 17 gün boyunca yapılacak okumalar eşliğinde Rızkınız açılır bununla birlikte özellikle Kudüs’ten getirilen bazı şifalı ve tılsımlı malzemelerin çeşitli aşamalar ve ritüellerden geçirilerek gereklı okuma işlemlerden sonra bizzat size gönderilmesi içmeniz ve evinizde saklayacağınız malzemeler ile de mümkündür. Aklınıza takılan sorularınız konusunda Medyum Volkan Bey ile iletişime geçebilirsiniz.

Rızık Açma Büyüsü Etkileri

Etrafa kötü enerji veren insanların kem gözlerle bize ve işimize bakmalarına nazar denilmektedir. Bu tip insanların gözü üzerimizde ise nasibimiz kapanmış rızkımız azalmış olabilir. Yıldızınız düşükse nazara yakalanma riskiniz de fazla demektir. Öncelikle üzerinizdeki bu nazar giderilmeli ve iş güç açma duası ve muskası ile rızkınızın açılması sağlanmalıdır. Rızık açma büyüsü yaptıran kişiler bunun etkilerini hemen görürler. Yaptıkları işler yolunda gider, el attıkları işte başarılı olurlar ve kazançlarını her gün daha çok artırırlar.

Kim istemez ki çalışayım ve karşılığında kat ve kat fazla kazanayım. Ama durum her zaman sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir. Eğer hakkıyla çalışıyorsanız bunun karşılığını da görmelisiniz. Eğer göremiyorsanız bu işte bir aksilik var demektir. Kem gözlü insanların nazarı ya da sizin çekemeyenlerin yaptırdıkları kötü büyüler üzerinizde yük oluşturuyor olabilir. Bu durumda kaderinize razı gelip beklemek mi iyi yoksa harekete geçip durumu düzeltmek mi?

Günümüzde medyum hocalar insanların çoğu derdine çare bulmaktadır. Birçok sıkıntılı durumdan, yolunda gitmeyen işlerden kişileri korumaktadırlar. Rızık açma büyüsü ile sizler de azalmış ve daralmış rızkınız açtırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işinde uzman bir medyum araştırmak ve ondan randevu talep etmektir. Medyumlar sizin derdinizi dinleyerek ona çözüm olacak materyalleri edinirler ve dua ile birlikte gerçekleşmesini sağlarlar.

Evlenmek isteyip de bir türlü evlenemeyen, yuva kurmak isteyip de bir türlü bunu gerçekleştiremeyen kişilerin de evlilikten rızkı kapanmış demektir. Bunu açmak ve açtırmak yine medyum hocaların yaptıkları arasındadır. Güzel, mutlu bir yuvaya kavuşmak rızık açma büyüsü ile mümkündür. Üzerinizdeki kötü enerjileri atarak iş güç rızık açma duası vefki ve tılsımı sizin rızkınızı genişletecektir. Sizler de yardım alarak bu durumdan kurtulmak istiyorsunuz medyum hocamızdan randevu talep ederek bu sıkıntınızı aşabilirsiniz.

Rızık Açma Büyüsü Yaptırmak

Bazı insanların doğumundan itibaren her işi ters gider. Annede olan kara büyüler, anne karnında iken bebeğe de geçmiş olabilir. Bu durumda bebek büyüdüğünde okul hayatında sorunlar yaşar. Okuldaki başarısızlık ilerideki iş hayatına da yansır. Doğuştan rızkı kapalı olan kişiler ilerleyen yaşantısında bunu hissedince rızık açma büyüsü yaptırmaları gerekir. Bu büyüyü yaptıranlar rızıklarının açıldığını ve bollaştığını hissedeceklerdir.

Bazen insan kendi rızkını kendisi kapatır. Üzerindeki tembellik ve çalışma şevki olmayan insanların tabi ki rızkı da dar olacaktır. Allah çalışmayana rızık vermez. Helaliyle çalışıp kazanan kişiler rızıklandırılır. Ama rızkın kapanması ya da kapatılması diye bir durum da söz konusudur. Rızkı veren de alan da Allah’tır. Bazı kişilere nimeti bol bol verirken bazı kişilere dar verir. Bu onun taktiridir. Bizler de onun verdiklerine şükrederiz, sabır ederiz ve tevekkül ederiz.

Ama bazı durumlar vardır ki biz ne yapsak da rızkımızda açılmayı hiç göremeyiz. Gece gündüz çalışırız rızkımız artmaz. Dualar ederiz yine olmaz. Durum daha da geriye gider. Bu geri gidiş bizi, ailemizi ve bakmakla yükümlü olduğumuz kişileri olumsuz yönde etkiler. Bu durumda rızık açma büyüsü ile nimetlenmek ve hayatımızın düzene girmesi muhtemel dahilindedir. Büyüyü ancak işinin erbabı birisi yapmalıdır. Doğa üstü güçlere sahip olan, altıncı hisleri kuvvetli, dünyevi olmayan varlıklarla iletişim kurabilen hocalar bu konuda bize yardımcı olurlar.

Share this content:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bizi arayın