Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Kötü niyetli kişilerin, karşı cinsle olan ilişkilerinizi, ticaretinizi, işinizi, rızkınızı, cinsel beraberliğinizi kısacası sizi engellemek için yaptıkları manevi girişimlerin sonucunda sizdeki olumsuzlukların genel ifadesi halk arasında “ bağlama Büyüsü” olarak ifade edilir.

bağlama Büyüsü, genellikle genç yaştaki kız veya erkekleri arzulayan ancak sahip olamayan kişiler tarafından “Bana yâr olmadı, başkasına da yâr olmasın !” düşüncesi ile arzu ettiği kişinin hayata dair arzu ve isteklerinin önüne çekilen bir perde gibidir. Kişi hayal ettiği, hedeflediği, gerçekleştirmek üzere yola koyulduğu her türlü isteklerinin bir şekilde gerçekleşmediği görür ve buna geçerli bir neden bulamaz. İşte bu gerçekleşmenin nedeni kişi üzerindeki bağlama büyüsü  olarak adlandırılır. bu konuda Medyum Volkan Bey ile iletişime geçin 

CİNSEL BAĞLILIK

Özellikle evli olan çiftlerin, eşlerine sevgi hisleri olmasına rağmen cinsel yönden hislerinin oluşmaması, fiziki olarak görevlerini yerine getirememesi şeklinde ortaya çıkan bilinen en belirgin cinsel bağlılık şeklidir. Çiftler genellikle bunu eşlerine/partnerlerine ifade edemezler ve bu durumu yorgunluk, günlük hayatın stresi veya başka nedenlere bağlayarak geçiştirmeye çalışır ve düzelmesini beklerler. Hatta bir çok evli çiftin ilk geceden beri birlikte olamadıkları ve kimselere ifade edemeden ayrıldıklarına defalarca görülmüştür. Bu sorun bazen ilişkide her şey yolunda giderken aniden kendini gösterebilecek etkilerde göstermiştir.

Share this content:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bizi arayın